Bota

VIDEO: Nusja rrehet keq me vjehrrën, me bokse e shuplaka

VIDEO: Nusja rrehet keq me vjehrrën, me bokse e shuplaka

Nusja dhe Vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.

Edhe nga lashtësia Vajehrra dhe Nusja kanë qenë si dy rivale të ashpëra e shpesh herë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top