Sport

Publikohen formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla

Publikohen formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla.

Derbi i xhiros së nëntë në La Liga padyshim që do të jetë ai mes Barcelonës dhe Sevillë.

Të dy skuadrat luajnë për fitore, passi në rast të tre pikëve, secila do të siguronte lidershipin e tabelës.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të ndeshjës, e cila fillon në ora 20:40. /IndeksOnline/

Sevilla

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top