Teknologji

Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC, një veturë madhështore

Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda.

Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës.

GLE i ri ka një çmim aktual në treg prej 54,000dollarësh dhe vjen me një shumëllojshmëri ngjyrash, transmeton Gazeta Express.

Se si duket kjo veturë madhështore brenda dhe jashtë.

Click to comment

Më të lexuarat

REKLAMA JUAJ KËTU!
To Top